Sklep Unimet24.pl

Nasza firma

UNIMET to firma zajmująca się sprzedażą szerokiej gamy artykułów przemysłowych. W swojej ofercie posiada dziesiątki tysięcy produktów takich jak narzędzia, elektronarzędzia, maszyny i urządzenia. Prawie 30-letnie doświadczenie sprawia, że oferta jest szeroka i dostosowana do najbardziej aktualnych potrzeb Klientów. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą internetową artykułów przemysłowych, ale również taką działalnością jak:

  • Unimet Dystrybucja – to nowoczesne centrum dystrybucji posiadające w ofercie kilkadziesiąt tysięcy indeksów towarów handlowych branży DOM-BUDOWA-OGRÓD, o powierzchni magazynowej ponad 20 tysięcy metrów wysokiego składowania, świadczące usługi sprzedaży hurtowej oraz obsługi dropshippingu z bezpośrednią dostawą do Klienta.
  • Unimet Retail – to sieć sklepów narzędziowo –przemysłowo- wykończeniowych, obsługujących zarówno użytkowników końcowych jak i wykonawców usług oraz zakłady produkcyjne. Asortyment oraz dostępność towarów widoczna jest w odpowiednich kategoriach naszego sklepu;
  • Unimet Nieruchomości – to dział wynajmu nieruchomości, których właścicielem jest Unimet. Lokale handlowo usługowe najczęściej mieszczą się przy sklepach Unimet. Lokale cechują się wysokim standardem wykonania i bardzo korzystnym położeniem pod względem biznesowym. 

Po więcej informacji na temat firmy UNIMET zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sklep Unimet24.pl to:

  • Olbrzymia, stale powiększająca się baza produktów
Staramy się, aby oferta była szeroka i zapewniała możliwość łatwego zaopatrzenia w jednym miejscu.
  • Solidne i uczciwe ceny produktów
Przez ponad ćwierć wieku dbamy ażeby ceny były na możliwie najniższym poziomie, co doceniają nasi stali Klienci.
  • Szybka i profesjonalna realizacja zamówień
Patrzymy na współpracę długofalowo. Wprowadzamy rozwiązania usprawniające i polepszające współpracę.